AÇBİD 2022

Yapacağınız kayıt işleminin tamamlanabilmesi için size ait kişisel veriler tarafımızca kaydedilecektir. Valör Turizm Kongre Organizasyonları Tic. Ltd. Şti’nin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında hazırlamış olduğu ‘Katılımcı Aydınlatma Metni’ için tıklayınız Aydınlatma metni doğrultusunda bilgilendirildim, açık rıza veriyorum.  Açık Rıza metni için tıklayınız.

AÇBİD 2022

Katılımcı Bilgileri

AÇBİD 2022

Katılımcı Bilgileri

AÇBİD 2022

Kayıt

*Çift kişilik odada kişi başı paket satın alan katılımcılar yanlarında kalacak ikinci kişinin ismini organizasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır.

*İkinci kişi ismini belirtmeyen katılımcılar tek kişilik konaklamalı paket satın almış gibi değerlendirilecek ve aradaki ücret farkı kendilerinden tahsil edilecektir.


Yukarıdaki kayıt ve konaklama paket ücretlerine; 
- 4 gece (11 Mayıs 2022 giriş - 15 Mayıs 2022 çıkış) Susesi Hotel'de herşey dahil konaklama
- Bilimsel aktivitelere katılım
- Kongre çantası ve yaka kartı
- Katılım sertifikası
- Sosyal aktivitelere katılım dahildir.

* Asistan kategorisinden faydalanacak katılımcılarımızın güncel asistan belgelerini acbid2022@valor.com.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

AÇBİD 2022

Konaklama

Kayıt Ücreti
Konaklama Hizmetleri Toplamı:

AÇBİD 2022

Kurs

Kayıt Ücreti

AÇBİD 2022

Ek Hizmet

Kayıt Ücreti
Ek Hizmetler Toplamı:

AÇBİD 2022

Tur

Kayıt Ücreti

AÇBİD 2022

Transfer

Transfer Ücreti (Kişi Başı)
Transfer Hizmetleri Toplamı:

AÇBİD 2022

Kayıt Toplamı ve Ödeme
Hizmet Açıklaması Tutar K.D.V. K.D.V. Tutarı Toplam Ödeme Sil
GENEL TOPLAM: () 118,00
ÖDEME TUTARI: () 0,00
Fatura Bilgileri

Katılımcı Sözleşmesi

İptal / İade Şartları

Valör Kongre Organizasyonları’na yapılacak iptal talebi halinde; 1 Mart 2022 tarihine kadar ücretin %50'si geri ödenir. Bu tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmaz. İptal nedeni ile yapılacak geri ödemelerin tamamı kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Gizlilik

Valör Turizm ve Kongre Organizasyonları, kredi kartı ve kayıt formundan topladığı bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ödeme

Aynı Odada Konaklayacak Diğer Katılımcı(lar)

Hata

Uyarı

Çift Kişilik Oda da Kişi başı şeklinde ödeme yapan katılımcılar yanında konaklayacak kişinin isim soy isim bilgisini e posta olarak paylaşmak zorundadır. Kişi bilgisi ve iletişimini acbid2022@valor.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz.