ACBİD 2023

Yapacağınız kayıt işleminin tamamlanabilmesi için size ait kişisel veriler tarafımızca kaydedilecektir. Valör Turizm Kongre Organizasyonları Tic. Ltd. Şti’nin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında hazırlamış olduğu ‘Katılımcı Aydınlatma Metni’ için tıklayınız Aydınlatma metni doğrultusunda bilgilendirildim, açık rıza veriyorum.  Açık Rıza metni için tıklayınız.

ACBİD 2023

Katılımcı Bilgileri

ACBİD 2023

Katılımcı Bilgileri

ACBİD 2023

Kayıt

*Çift kişilik odada kişi başı paket satın alan katılımcılar yanlarında kalacak ikinci kişinin ismini organizasyon sekreteryasına bildirmek zorundadır.

*İkinci kişi ismini belirtmeyen katılımcılar tek kişilik konaklamalı paket satın almış gibi değerlendirilecek ve aradaki ücret farkı kendilerinden tahsil edilecektir.


Yukarıdaki kayıt ve konaklama paket ücretlerine; 
- 4 gece (10 Mayıs 2023 giriş - 14 Mayıs 2023 çıkış) Susesi Hotel'de herşey dahil konaklama
- Bilimsel aktivitelere katılım
- Kongre çantası ve yaka kartı
- Katılım sertifikası
- Sosyal aktivitelere katılım dahildir.

* Asistan kategorisinden faydalanacak katılımcılarımızın güncel asistan belgelerini acbid2023@valor.com.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

ACBİD 2023

Konaklama

Erken Kayıt Ücreti

Kayıt Ücreti
Konaklama Hizmetleri Toplamı:

* Yukarıdaki fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.
* Yukarıdaki kayıt konaklama fiyatları 10 Mayıs 2023 giriş 14 Mayıs 2023 çıkış olmak üzere 4 gece her şey dahil fiyatlardır.
* AÇBİD üyeliğini www.acbid.org sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.
* Çift kişilik odada kişi başı ücret ödeyen katılımcıların, odayı paylaşacakları kongre katılımcısının adını belirtmeleri gerekmektedir. Organizasyon sekretaryası olarak tarafımızca herhangi bir oda/isim eşleştirmesi yapılamaz.
* Asistan kayıt kategorisinden kayıt yapan katılımcıların "Güncel Asistan Belgeleri" acbid2023@valor.com.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

ACBİD 2023

Kurs

Kayıt Ücreti

ACBİD 2023

Ek Hizmet

Kayıt Ücreti
Ek Hizmetler Toplamı:

ACBİD 2023

Tur

Kayıt Ücreti

ACBİD 2023

Transfer

Transfer Ücreti (Kişi Başı)
Transfer Hizmetleri Toplamı:

ACBİD 2023

Kayıt Toplamı ve Ödeme
Hizmet Açıklaması Tutar K.D.V. K.D.V. Tutarı Toplam Ödeme Sil
GENEL TOPLAM: () 118,00
ÖDEME TUTARI: () 0,00
Fatura Bilgileri

Katılımcı Sözleşmesi

İptal / İade Şartları

Valör Kongre Organizasyonları’na yapılacak iptal talebi halinde; 1 Mart 2023 tarihine kadar ücretin %50'si geri ödenir. Bu tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmaz. İptal nedeni ile yapılacak geri ödemelerin tamamı kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Gizlilik

Valör Turizm ve Kongre Organizasyonları, kredi kartı ve kayıt formundan topladığı bilgileri üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ödeme

Aynı Odada Konaklayacak Diğer Katılımcı(lar)

Hata

Uyarı